Snowman | Let's play in Centennial Hall

Snowman – Let's play in Centennial Hall

Let’ Play in Centennial Hall to cykl autorskich koncertów organizowanych w kompleksie Hali Stulecia. Założeniem cyklu jest zapraszanie na scenę artystów poszukujących, niejednoznacznych stylistycznie, swobodnie mieszających style i gatunki. W 2018 roku cykl Let’s play in Centennial Hall powraca – już w czerwcu we Wrocławskim Centrum Kongresowym zagra i zaśpiewa poznański zespół Snowman.

Zespół SNOWMAN

Snowman zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku krążkiem „Lazy“. Dla scharakteryzowania ich muzyki użyto wielu określeń: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.

Drugą płytą „The Best Is Yet To Come“ Snowman pokazał swoje nowe oblicze – zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne.

W 2017 r. Snowman powrócił na rynek z płytą „Gwiazdozbiór”. Tym razem z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy album to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe. Repertuar to kompozycje, które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie i intrygujące teksty podkreślone przez rewelacyjny wokal lidera Michała Kowalonka.

To w właśnie w głównej mierze utwory z albumu „Gwiazdozbiór” usłyszeć będzie można podczas czwartkowego wieczoru, 14 czerwca 2018 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia. 

Bilety w cenie 39 zł do nabycia w serwisie eBilet.
Bilety będzie można kupić także przy wejściu na koncert w cenie 49 zł.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

 

Komentarze