Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni – koncert akustyczny w Imparcie

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie wiele przebojów, nagród i wyróżnień, m.in. złote, platynowe i podwójne platynowe płyty. W 2016 roku obchodziła jubileusz 20-lecia pracy artystycznej.

W marcu 2017 r. ukazał się nowy album wokalistki pt. „Jestem tu nowa”, z którego znane są już takie utwory, jak: „Oszukać los”, „Nie chcę Cię obchodzić” i „Mimochodem”.

Solowy dorobek płytowy Anny Wyszkoni to również pochodzący z 2009 roku album „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku” z 2012 roku. Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”.

Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe, przebojowe, a zarazem niezwykle eleganckie. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Bilety online na stronie organizatora.

Lokalizacja

Impart

Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Komentarze