Koncert NO!Mozzart [HR] / MuN / The Holy Circles

Koncert: NO!Mozzart, MuN i The Holy Circles

No Mozzart

Sami swoją muzykę porównują do dwukrotnego oberwania Stacją Kosmiczną MIR. Zespół, którego nie da się łatwo zamknąć w jakichkolwiek ramach gatunkowych, świadomy obecnego stanu muzyki, umiejętnie czerpiący z miliardów gatunków, tworzący coś dziwnie znajomego, a jednak zupełnie świeżego. Przestrzenna awangarda, psychodela, progresywny rock, blues, dub doprawione idealną ilością elektroniki i świetną sekcją wokalną. To jest tak smaczne, że głowa pęka. 

MuN

Wrocławski potwór, który wraz ze swoim debiutanckim „Axis Mundi”, wypełzł z wnętrza Ziemi. Cały czas rośnie, zjada inne kapele razem z backline'm by mieć siły na podbój kosmosu. Ta niebagatelna kombinacja łamiącego żebra basu, pełnych psychodeli riffów; odrealnionych, zakrawających o ambient wokali i sekcji rytmicznej, która brzmi jak rozpędzony pociąg to gwarancja uszkodzonej tkanki miękkiej ale też zaspokojenia potrzeby jedzenia kamieni.

The Holy Circles

Po raz kolejny przyjadą z Poznania żeby pokazać co to jest psych groove i jak to się w ogóle wcina. Goście na żywo brzmią ekstra. Nie boją się eksperymentów, a utwory wzbogacają o sporą dawkę improwizacji. 

Bilety w cenie 15 zł.

Lokalizacja

Black Moon

ul. Robotnicza 8, 53-608 Wrocław

Komentarze