Spotkanie autorskie z Katarzyną Kostołowską w Kawiarni Sąsiedzkiej

Spotkanie autorskie z Katarzyną Kostołowską w Kawiarni Sąsiedzkiej

Zapraszamy na spotkanie z wrocławską pisarką, autorką powieści z cyklu „Czterdzieści i co z tego" oraz „Rodzinny Ogród Działkowy Morele. Księga urodzaju".

Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju zaprasza na pierwsze w nowym 2022 roku spotkanie autorskie. Tym razem gościnią Olgi Szelc 27 stycznia o godzinie 18.00 będzie Katarzyna Kostołowska, autorka serii książek o wrocławskich przyjaciółkach: Magdzie, Karoli, Anicie i Aśce. W ich losach, sukcesach i porażkach może się jak w lustrze przejrzeć każda z nas. Autorka w zeszłym roku wydała także powieść obyczajową "Rodzinny Ogród Działowy Morele. Księga urodzaju", poruszającą trudny temat mierzenia się z żałobą. Porozmawiamy zatem i o nowej bohaterce stworzonej przez autorkę.

Spotkanie prowadzi Olga Szelc.

Katarzyna Kostołowska

prawniczka, polonistka i właścicielka Loli, buldoga francuskiego. Interesuje się popkulturą, modą, polityką; namiętnie ogląda seriale kryminalne. Współautorka Kultowego Wrocławia – przewodnika po wyjątkowym według niej mieście, w którym mieszka od dziecka i które codziennie czymś ją zachwyca. Od wielu lat publikuje opowiadania w czasopismach dla kobiet. Inspiracją do Czterdzieści minus i Czterdzieści plus są prawdziwe kobiece historie. Potwierdzają, że nawet w najciemniejszym tunelu zawsze znajdzie się światło.

Lokalizacja

Klub Firlej – Ośrodek Działań Artystycznych

Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Komentarze