warsztaty dla dorosłych

Pociąg do komiksu – warsztat plastyczny

Filia nr 12 MBP we Wrocławiu razem z Centrum Kultury Zamek w Leśnicy czują Pociąg do Komiksu. W tym roku wspólnie zorganizowaliśmy cykl warsztatów komiksowo-kolejowych dla grup w różnym wieku na trasie Wrocław Główny – Wrocław Leśnica oraz wystawy plansz komiksowych nawiązujących do tematu dworców i kolei, stworzonych przez czołówkę polskich autorów powieści graficznych. Projekt powstał w ramach programu MKiDN Partnerstwo dla książki.

Po warsztatach dla dzieci i młodzieży przyszedł czas na zajęcia dla dorosłych, prowadzone przez znakomitego malarza, ilustratora i twórcę komiksów, Rocha Urbaniaka. Zajęcia, podobnie jak poprzednie i kolejne odsłony, rozpoczynać się będą w bibliotece na dworcu głównym PKP we Wrocławiu, następnie przeniosą do pociągu(!), a zakończą w galerii komiksu i ilustracji Tymczasem… w Leśnicy.

Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: telefonicznie (71 347 12 63) lub mailowo (mbp12@biblioteka.wroc.pl). Liczba miejsc ograniczona; zapewniamy materiały plastyczne i ciepły posiłek w przerwie. 

Start: 24.08.2019 r., godz. 11.00-16.30, filia nr 12 MBP we Wrocławiu

Kolejny warsztat - dla SENIORÓW - już 7 września poprowadzi Przemysław Trust Truściński.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Miejska Biblioteka Publiczna – Filia nr 12

ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław

Komentarze