Spotkanie z niezwykłym duetem - Joanną Jędrzejczyk i Jankiem Paszkowskim - który opowie o książce "Jedz, śmiej się i walcz"

Joanna Jędrzejczyk i Janek Paszkowski we wrocławskiej Renomie

Edipresse Książki oraz Empik zapraszają na spotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Jankiem Paszkowskim poświęcone ich wspólnej książce „Jedz, śmiej się i walcz”.

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18 w salonie Empik Renoma (ul. Świdnicka 40, Wrocław).

Janek Paszkowski

najmłodszy uczestnik i wielkie odkrycie pierwszej edycji telewizyjnego programu „MasterChef”, który doskonalił kunszt kucharski u samego Jamiego Olivera oraz Joanna Jędrzejczyk, polska bokserka i mistrzyni świata mieszanych sztuk walki napisali wspólnie książkę pt. „Jedz, śmiej się i walcz!” (Edipresse Książki).

Joanna Jędrzejczyk

jest autorką zawartych w książce tekstów motywacyjnych, Janek z kolei przygotował, sfotografował i wystylizował prezentowane w książce potrawy.

Całość jest swoistym poradnikiem, jak zdrowo i szczęśliwie żyć. Książka składająca się z 60 przepisów na kolorowe dania poprawiające humor opowiada o tym, jak walczyć ze swoimi słabościami i o siebie i jak nie dać sobie odebrać radości – m.in. z gotowania oraz jedzenia, a także o pożytkach płynących z pozytywnej motywacji.

Książka dedykowana jest mamie Janka, która niedawno przegrała walkę z chorobą. Autorzy zdecydowali, by procent ze sprzedaży książki przekazać na cele statutowe jednej z fundacji onkologicznych.

Lokalizacja

Empik Renoma

Świdnicka 40, 50-950 Wrocław

Komentarze