Spotkanie wokół książki „Prezydent. Rafał Dutkiewicz (nie tylko) o Wrocławiu”

Spotkanie wokół książki „Prezydent. Rafał Dutkiewicz (nie tylko) o Wrocławiu”

Rafał Dutkiewicz podsumowuje 16 lat swoich rządów we wrocławskim Ratuszu. Pretekstem do spotkań będzie książka „Prezydent. Rafał Dutkiewicz (nie tylko) o Wrocławiu" (Wydawnictwo Nieoczywiste), która swoją premierę miała na początku grudnia podczas 27. Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

W wywiadzie-rzece z Jackiem Antczakiem prezydent Wrocławia opowiada o kulisach decyzji strategicznych dla rozwoju miasta, wyzwaniach, sukcesach i porażkach. Książka to także zbiór arcyciekawych anegdot, relacji ze spotkań z ludźmi z pierwszych stron gazet, sytuacji, o których wcześniej publicznie nie opowiadano.

To za jego prezydentury stolica Dolnego Śląska otrzymała m.in. tytuł Europejskiej Stolicy Kultury czy Światowej Stolicy Książki UNESCO.

W przedświątecznym tygodniu Rafał Dutkiewicz i Jacek Antczak dwukrotnie spotkają się z czytelnikami.

We wtorek 18 grudnia, o godz. 18.00 w Empiku w domu handlowym Renoma. Natomiast w czwartek 20 grudnia prezydent Rafał Dutkiewicz o swojej prezydenturze (w kontekście nowej książki) będzie mówił w Klubie Proza, podczas spotkania z cyklu „Trzy czwarte. Rozmowy o literaturze”. Gospodarzem wieczoru będzie Irek Grin – dyrektor Wrocławskiego Domu Literatury, pomysłodawca i gospodarz cyklu.

Partnerem cyklu „Trzy czwarte. Rozmowy o literaturze” jest TAURON Polska Energia. 

Lokalizacja

Klub PROZA

Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław

Komentarze