Książking na tarasie / nietypowe spotkania o książkach

Książking na tarasie – nietypowe spotkania o książkach

Organizatorzy zapraszają na kontynuację wakacyjnego, wieczornego cyklu spotkań na tarasie Famy z książką w roli głównej. Punktem wyjścia dla swobodnych i luźnych w formule rozmów o literaturze będą spotkania z ludźmi, którzy opowiedzą o swoich pasjach, wykonywanych zawodach oraz własnych książkowych inspiracjach. zaprazają mieszkańców Psiego Pola do wspólnego spędzania wolnego czasu i dzielenia się ulubionymi lekturami.

22 sierpnia / godz. 19.00

Na drugie spotkanie z cyklu zaproszono pszczelarza Andrzeja Rusina. Andrzej na co dzień pracuje w branży informatycznej, lecz po godzinach porzuca komputer by podziwiać i zajmować się jednymi z najciekawszych żywych organizmów na ziemi – pszczołami.

Z pszczelarstwem ma do czynienia relatywnie krótko, bo dopiero około 3,5 roku. Jednak wie, że to hobby na całe życie. Daje mnóstwo radości i satysfakcji, zwłaszcza gdy możemy poczęstować kogoś miodem z własnej pasieki. Praktykuje jogę dla zachowania dobrej kondycji i tańczy salsę, która daje mu niesamowitą dawkę energii, pomimo nieprzespanych nocy, przetańczonych w klubie.

Uwielbia czytać książki, a od prawie roku pracuje z kolegą nad wydaniem polskiego tłumaczenia książki Scotta Adamsa „Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko”.

Lokalizacja

Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Bolesława Krzywoustego 286, 51-312 Wrocław

Komentarze