Millennium Docs Against Gravity Film Festival

19. Millennium Docs Against Gravity Film Festival

Millennium Docs Against Gravity Film Festival to największy festiwal kina dokumentalnego w Polsce. Po raz dziewiętnasty organizatorzy zapraszają w podróż dookoła świata i do wnętrza nas samych.

19. edycja Millennium Docs Against Gravity we Wrocławiu startuje już 13 maja i potrwa do 22 maja! Już dwa dni później, 24 maja, rozpocznie się część online festiwalu, która będzie trwała na mdag.pl do 5 czerwca. Po raz kolejny odbywamy się hybrydowo, łącząc kino z częścią online!

Bilety na 19. Millennium Docs Against Gravity Wrocław są do kupienia: w kasach kina DCF – Dolnośląskie Centrum Filmowe oraz online na:

W tegorocznym programie znalazło się w sumie ponad 180 filmów krótko- i pełnometrażowych, co nie ułatwia przygotowania listy najbardziej interesujących tytułów. Z pomocą przychodzą założyciel i dyrektor festiwalu Artur Liebhart, który przygotował autorski wybór prawdziwych filmowych perełek oraz dyrektor artystyczny Karol Piekarczyk, w swojej playliście na TIDAL pokazujący, jak będzie brzmiała 19. edycja festiwalu. 

Program:

19. edycja Millennium Docs Againts Gravity odbędzie się we Wrocławiu w dniach 13-22 maja, w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Od 24 maja do 5 czerwca odbędzie się część online na stronie mdag.pl.

Komentarze