Splat!FilmFest 2021 – Blok filmów krótkometrażowych

Splat!FilmFest 2021 – Blok filmów krótkometrażowych

Coś, Something, reż. Katarzyna Babicz, Polska 2020, 13 min. Dwóch młodych chłopaków, K i M, jadą przez polską prowincję, chcąc dotrzeć na marsz równości. W nocy zatrzymują się na stacji paliw pośrodku niczego. Nie wiedzą, że to, co ich spotka, zaważy na losie ich związku.

Moja trumna, reż. Maciej Marczewski, Polska 2021, 22 min.
Tomasz budzi się pewnego ranka i zdaje sobie sprawę, że nie żyje. Przynajmniej w oczach swojej żony i przyjaciół. On jednak uważa, że jego katatoniczny stan jest tymczasowy, że żyje i że w każdej chwili może się obudzić. Czy zdoła jednak przerwać przygotowania do własnego pogrzebu?

A co jeśli twój kierowca ma złe zamiary?, What if your driver has bad intentions?, reż. Adam Jakubowski, Gustaw Choroszyński, Polska 2020, 10 min.

Czy przy zamawianiu taksówki w nocy zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie: „A co jeśli kierowca będzie porywaczem, gwałcicielem lub seryjnym mordercą?”. Cóż... Życzymy miłej jazdy!
Druga połówka, Other half, reż. Lina Kalcheva, Wielka Brytania 2021, 13min.
Jako Byt Indywidualny w świecie składającym się z Połączonych Par, Ren pragnie odnaleźć swoją drugą połówkę i wreszcie poczuć pełnię.

Szczegóły Splat!FilmFest 2021 – Blok filmów krótkometrażowych

Reżyseria różni
Tytuł oryg. Splat!FilmFest 2021 - Blok filmów krótkometrażowych
Gatunek krótkometrażowy

Komentarze