Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni to projekt skierowany do wszystkich miłośników kinematografii oraz rozmów „o życiu i o filmie”. Co dwa tygodnie spotykamy się o 19.00 w Klubie Łącznik, żeby w kinowych warunkach obejrzeć film-niespodziankę, a później o nim podyskutować wraz z prowadzącym - Łukaszem Iwaniukiem. Oprócz ekranu zapewniamy leżaki i otwarty bar. Każdy jest mile widziany! Wstęp wolny!

Po projekcji zapraszamy Was na wspólną rozmowę, by wymienić się wrażeniami i przemyśleniami, bo przecież rozmowy są nieraz znacznie ciekawsze od samego filmu. Zapraszamy każdego, zarówno tych przebojowych, jak i tych mniej śmiałych. DKF to miejsce wymiany poglądów w atmosferze szacunku. 

Film, który zaprezentujemy danego dnia, wcześniej będzie stanowić dla Was zagadkę. Nie zdradzimy przed seansem jego tytułu. Będziecie mogli spróbować go odgadnąć, śledząc posty w wydarzeniu na facebooku. Przygotujemy graficzne podpowiedzi, które powinny Was naprowadzić na właściwy trop. Będą one sugerować charakter i klimat filmu, jego problematykę lub twórców.

Repertuar Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

  • czwartek 26.05.2022
  • czwartek 09.06.2022

Komentarze