Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni to projekt skierowany do wszystkich miłośników kinematografii oraz rozmów „o życiu i o filmie”. Co dwa tygodnie będziemy spotykać się o godz. 19.00 w Klubie Łącznik, żeby w kinowych warunkach obejrzeć film-niespodziankę, a później o nim podyskutować. Oprócz ekranu zapewnimy leżaki i otwarty bar. Każdy jest mile widziany.

Wstęp wolny.

Po projekcji zaprosimy Was na wspólną rozmowę, by wymienić się wrażeniami i przemyśleniami, bo przecież rozmowy są nieraz znacznie ciekawsze od samego filmu. Zapraszamy każdego, zarówno tych przebojowych, jak i tych mniej śmiałych. DKF to miejsce wymiany poglądów w atmosferze szacunku. 

Film, który zaprezentujemy danego dnia, wcześniej będzie stanowić dla Was zagadkę. Nie zdradzimy przed seansem jego tytułu. Będziecie mogli spróbować go odgadnąć, śledząc posty w wydarzeniu na facebooku. Przygotujemy graficzne podpowiedzi, które powinny Was naprowadzić na właściwy trop. Będą one sugerować charakter i klimat filmu, jego problematykę lub twórców.
 
Podczas przebywania w pomieszczeniu zamkniętym zalecane jest zasłanianie ust i nosa maską. W seansie może brać udział maksymalnie 150 osób.  Organizatorzy proszą o zastosowanie się do wskazówek obsługi odnośnie zaleceń epidemiologicznych.

Repertuar Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

  • czwartek 20.01.2022
  • czwartek 10.02.2022

Komentarze