2B WHEEL'D – pokaz filmów rowerowych

2B WHEEL'D – pokaz filmów rowerowych

3. edycja Pokazu Filmów Rowerowych 2B Wheel’d. Miłośnicy sportów ekstremalnych i nie tylko będą mieli możliwość zobaczenia czołowych filmów MTB. W programie znajdą się produkcje Kuby Gzeli ,docenione w Polsce, ale i na całym świecie. Pojawi się również kontynuacja freeridowej produkcji Jakuba Kocjana „Hardtail Hucking 3.0”, którego druga część została wybrana na najlepszy filmem krótkometrażowy na festiwalu Adrenalinium 2017.

Przed obejrzeniem tego, co w kolarstwie górskim najlepsze, będzie okazja uczestniczenia w prelekcji na temat przygotowania fizycznego kolarza, którą poprowadzi trener czołówki polskiej sceny zjazdowej i zawodnik Artur Hryszko z Train For Skills.

Główne filmy i prezentacje 

  • Trening Kolarza Górskiego – Train For Skills, Artur Hryszko
  • Wideorelacje z serii zawodów Enduro Trails rozgrywanych na najlepszej w Polsce sieci ścieżek rowerowych w obrębie stoków Koziej Góry w Bielsku-Białej
  • Hardtail Hucking 3.0 – kontynuacja freeridowej produkcji
  • Przegląd najnowszych filmów jednego z najlepszych polskich filmowców – Kuby Gzeli
  • Relacja z finału Pucharu Polski 2018 w Szczyrku – zmagania najlepszych zawodników w kraju podczas najtrudniejszych zawodów w sezonie 2018
  • Dwie freeridowe produkcje Filipa Miętki
  • Wiele innych produkcji, które przedstawiają to, co w kolarstwie górskim najlepsze

Dodatkowe atrakcje

Każdy uczestnik wydarzenia weźmie udział w losowaniu. Do zgarnięcia prezenty od PITCHA czy kultowe koszulki Local Series of Downhill i wiele gadżetów.

Nie zabraknie czasu na luźne pogawędki w przedsionku kina, gdzie od godz. 18.00 będzie można zobaczyć rowery do uprawiania poszczególnych odmian MTB, obejrzeć wystawców odzieży rowerowej, uczestniczyć  konkursach czy w konkurencji jazdy na rowerze stacjonarnym na czas.

Bilety: normalny: 27 zł; ulgowy: 23 zł – do kupienia także na stronie organizatora.

 

Komentarze