Przetestuj Vozillę - miejską wypożyczalnię samochodów elektrycznych

Przetestuj Vozillę – miejską wypożyczalnię samochodów elektrycznych

W sobotę ostatnia szansa na darmowy test VOZILLI. 28 października wrocławianie po raz kolejny będą mogli wypróbować samochody Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznej VOZILLA. Punkty informacyjne znajdziemy w Galerii Dominikańskiej oraz Pasażu Grunwaldzkim, zaś na pl. Solnym i Stadionie Wrocław będzie okazja do odbycia krótkiej przejażdżki.

W najbliższą sobotę punkty informacyjne i samochody VOZILLI będą do dyspozycji klientów w Pasażu Grunwaldzkim (poziom 0, godz. 11.00-18.00) i Galerii Dominikańskiej (poziom 0, godz. 10.00-20.00). Natomiast na pl. Solnym (godz. 11.00-18.00) oraz na Stadionie Wrocław (godz. 12.00-17.00) dodatkowo po rejestracji, będzie można sprawdzić się w roli kierowcy.

Miejska Wypożyczalnia Samochodów Elektrycznych VOZILLA oficjalnie rozpocznie działalność 4 listopada. Docelowo do dyspozycji mieszkańców i turystów będzie 200 samochodów elektrycznych – w tym 190 osobowych pojazdów Nissan Leaf i 10 typu VAN.

Więcej informacji na temat zasad funkcjonowania VOZILLI można zobaczyć na filmie z testowania miejskiej wypożyczalni oraz na stronie.

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze