1. Targi Wszystkiego Dobrego - święto projektantów

1. Targi Wszystkiego Dobrego – święto projektantów

Targi Wszystkiego Dobrego to nowa impreza towarzysząca Wrocławskim Targom Dobrych Książek, które w zeszłym roku odwiedziło niemal sześćdziesiąt tysięcy osób. Targi odbędą się w dniach 30 listopada – 3 grudnia 2017 roku w Hali Stulecia.

Najlepsze Wydawnictwa z całej Polski tradycyjnie zajmą płytę główną – tutaj będzie można znaleźć książkowe nowości, unikatowe wydania i bestsellery.

Targi Wszystkiego Dobrego zagoszczą natomiast w kuluarach Hali Stulecia, czyli dookoła płyty głównej. Co będzie można kupić w tej strefie? Same dobre i wyjątkowe rzeczy, idealne na mikołajkowe i świąteczne prezenty. To będzie przestrzeń projektantów mody, artystów, rękodzielników, twórców biżuterii, ceramiki, designerów, producentów oryginalnych artykułów i zabawek dla dzieci. Staną m.in. stoiska z ubraniami i akcesoriami, biżuterią, oryginalnymi naczyniami, ozdobami, elementami wystroju wnętrz, sztuką użytkową, obrazami, rzeźbami, fotografiami i innymi dziełami artystycznymi, a także z fantastycznymi propozycjami upominków dla dzieci.

Atutem targów jest z pewnością fakt, że będą one towarzyszyć znanej i chętnie odwiedzanej imprezie z tradycjami, która co roku gromadzi tłumy miłośników książek. Wstęp zarówno na Targi Wszystkiego Dobrego, jak i na 26. Wrocławskie Targi Dobrych Książek będzie bezpłatny. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

 

Komentarze