Targi Mother & Baby 2017

Targi Mother & Baby 2017

To wyjątkowa okazja  nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka,  ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 lat.

Największe targi konsumenckie już od 11lat odbywające się w takich miastach jak: Gdańsk, Wrocław, Warszawa.

Edycja – limitowana

W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu bo w oszklonej części  Hali Stuleci z widokiem na fontannę. W tym roku pojawi się też  limitowana ilość wystawców ze względu na dostępną powierzchnię.

Targi Mother & Baby nie są standardową imprezą wystawienniczą. Ważna jest strefa edukacji i świadomości rodzica nie tylko w zakresie zdrowia ale i produktów. Wśród  ogromnej ilości asortymentu w sklepie wychodzimy na przeciw rodzicom. Organizatorzy chcą aby rodzic wchodząc do sklepu, czy kupując w internecie wiedział o co pytać, miał już porównanie produktów. Nie chcą aby zdawał się tylko na opinię sprzedawcy, którego pogląd może być uzależniony od tego co promuje w sklepie. Na targach rodzic może w niezależny sposób dobrać produkt do swoich potrzeb, zobaczyć go, dotknąć i kupić.

Strefa medyczna

W edycji 2017 pieczę nad częścią medyczną we Wrocławiu objęło Dolnośląskie Centrum Medyczne. Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na wszystkie rodziny spodziewające się dziecka oraz z małymi dziećmi.

Jak co roku bezpłatnie będzie można skorzystać m.in. z : USG i KTG dla kobiet w ciąży, szkoły rodzenia, bezpłatnych konsultacji medycznych takich specjalistów jak dermatolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk, neurologopeda. 

Plan porodu zrobisz z i położnymi

W tym roku szczególną uwagę organizatorzy zwracają na plan porodu oraz prawa kobiet w ciąży.  Każda kobieta na poród powinna przynieść swój plan porodu.

Dlatego każda kobieta w ciąży dostanie plan porodu przygotowany przez Fundację Rodzić po Ludzku, który będzie mogła wypełnić razem z położną.

W tym roku również warsztaty wiązania chust, nauka kąpieli noworodka, wyjątkowe sesje zdjęciowe.

Strefa Playmobile, robotyka, casting i nie tylko.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Będą to liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród do wygrania wśród nich są: wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki. Co godzinę atrakcyjne niespodzianki.

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach Raczkujących Maluchów. Dzieci już od 3 miesiąca mogą uczestniczyć w zajęciach rozwojowych, starsze mogą przyjść do strefy robotyki oraz Playmobile. Przygotowano też castingi dla dzieci oraz bezpłatne sesje zdjęciowe dla całej rodziny. Skakańce i dmuchańce przez cały dzień bezpłatnie.  1000 nagród do wygrania (wózki, foteliki, kosmetyki, akcesoria dla dzieci , zabawki itd.) Dla każdego prezent przy wejściu.

Bilety w cenie 15 zł, dzieci wstęp wolny.

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze