FASHION MEETING POP UP STORE vol. 15

Targi mody autorskiej i designu: Fashion Meeting Pop Up Store vol. 15

Włącz się do ruchu Kultura Mody – huczne rozpoczęcie sezonu wiosennego u polskich projektantów. Największa multiformatowa impreza modowa nadchodzi.

Najnowsze wiosenne kolekcje polskich projektantów, design i uliczne jedzenie to kwintesencja Kultury Mody niezależnej.

Fashion Meeting

Tym razem w Browarze Mieszczańskim zaprezentuje się blisko 100 projektantów, którzy na swoich stanowiskach zaproponują około 27 tysięcy produktów i 350 kolekcji na sezon wiosenny.

Na stanowiskach znajdą się wiosenne płaszcze, kurtki dla pań i panów, piękne ręcznie robione damskie i męskie buty, biżuterię, okulary oraz dodatki, które podkreślą wiosenny look.

Dla dzieci

Specjalnie dla dzieci zostanie utworzona Strefa mody dziecięcej, w której będzie można kupić ubrania, akcesoria i zabawki dla najmłodszych. Oferty projektantów obejmują kategorie wiekowe od 0 do 13 lat. Odwiedzając targi, będzie można wesprzeć datkiem Fundację Cząstka Ciebie, która działa na rzecz niepełnoprawnych dzieci, a na jej stanowisku będą przygotowane specjalne atrakcje dla najmłodszych.

Zlot Food Trucków

Dopełnieniem całości modnych doznań będzie zlot food trucków, podczas którego obowiązują najpyszniejsze smaki oraz cudowne aromaty. Na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego zaparkuje prawie 30 gastrowozów, które będą karmić wszystkich do syta.

Wstęp wolny.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Browar Mieszczański

Hubska 44-48, 50-502 Wrocław

Komentarze