Targi Pracy i Praktyk na Politechnice Wrocławskiej

Campus Recruitment – Targi Pracy i Praktyk na Politechnice Wrocławskiej

Jeśli zawsze uważałeś, że targi pracy są tylko dla osób z branży IT i nie warto na nie iść, bo firmy tak naprawdę nikogo nie szukają, a jedynie chcą się pokazać – daj się zaskoczyć 21. i 22. marca w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej.

W odpowiedzi na połączone oczekiwania studentów, absolwentów i pracodawców powstał Campus Recruitment – Targi Pracy i Praktyk. Myślisz – no rzeczywiście mi nowość… a może jednak? Czym się różnią od pozostałych?

Biuro Karier

Organizatorem jest Biuro Karier PWr – zespół, który przez cały rok dba o rozwój kariery. Jeśli po studiach chcesz pić kawę, a nie parzyć, skorzystaj z szansy, jaką daje Ci to wydarzenie – nie spotkasz tam wystawców, którzy nie mają aktualnych ofert pracy, staży, praktyk. Dodatkowych atrakcji dostarczy Strefa Studenta, w której będzie możliwość zrobienia sobie makijażu biznesowego i zdjęcia do CV, obecna tam stylistka doradzi każdemu zainteresowanemu, jaki ubiór jest najbardziej odpowiedni na rozmowę rekrutacyjną. Będzie można również skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne i w razie potrzeby je poprawić oraz wydrukować na miejscu za darmo. Wszystko po to, by każdy poszukujący pracy, po wyjściu ze Strefy Studenta mógł popędzić na rozmowę rekrutacyjną w wydzielonym specjalnie miejscu z wymarzonym pracodawcą.

Dobrym przygotowaniem do tego wydarzenia jest Tydzień Szkoleń szczegóły na stronie Biura Karier.

Nie tylko IT

Najlepsze na koniec – w zależności od tego, co studiujesz, sprawdź przed wydarzeniem, który dzień jest dedykowany Twojej branży.

21 marca odbędą się targi pracy tylko i wyłącznie dla  branży IT. Drugiego dnia (22 marca) będzie można spotkać pięćdziesięciu różnych wystawców, pośród których nie będzie ani jednej firmy z obszaru IT. Zamiast tego będą przedstawiciele przedsiębiorstw (wyłącznie inżynierskich) z branży motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej itd.

Lokalizacja

Budynek C-13 Politechniki Wrocławskiej (serowiec)

Wybrzeże Wyspiańskiego S. 23-25, 50-370 Wrocław

Komentarze