Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury

Bookowisko – edycja zimowa

Bookowisko to inicjatywa otwartego dla wszystkich kiermaszu, który kilka razy w roku odbywa się w Przejściu Garncarskim. Zimą odbędzie się jednak po raz pierwszy. Zamiast na ulicy, spotkamy się tym razem pod dachem, w klubie Proza.

W BOOKOWISKU może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te książki, na które nie ma już miejsca w domu. Pierwsza zimowa edycja imprezy odbędzie się  w sobotę 27 stycznia od 12:00 do 15:00 w klubie Proza, mieszczącym się na 2 piętrze w Przejściu Garncarskim 2.

Na kiermasz książek, organizowany przez Wrocławski Dom Literatury, z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, których próżno szukać już w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek, nie wydając przy tym fortuny.  Tutaj na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy. Ze specjalną ofertą  chętnie pojawiają się tu także niektórzy wrocławscy Wydawcy jak np. Wydawnictwo Książkowe Klimaty.

Bookowisko adresowane jest także  do osób, które mają w domu aż za dużo książek. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona sprzedających na Bookowisku obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wysłać maila na adres: wdl@domliteratury.wroc.pl lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w klubie Proza. Na miejscu będzie można także skorzystać z oferty baru i wziąć udział w bookcrossingu.

Rodziców z dziećmi zachęcamy w tym dniu do przyjścia do Prozy już na 10:00, gdyż jeszcze przed Bookowiskiem odbędzie się seans filmowy (bajka dla dzieci, tytuł to niespodzianka) z cyklu Kino w Prozie: Poranki rodzinne. Wstęp bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy BOOKOWISKO: BOOKOWISKO styczeń

Lokalizacja

Klub PROZA

Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław

Komentarze