Aukcja Charytatywna na rzecz wrocławskich Centrów Aktywności i Rozwoju Dzieci i Młodzieży

Aukcja Charytatywna na rzecz wrocławskich Centrów Aktywności

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej Forum Sztuki! Licytacja odbędzie się już 2 lutego (czwartek), o godz. 19:00 w Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego we Wrocławiu oraz na portalu Onebid.pl. Wstęp wolny, ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rezerwację. Dochód z aukcji charytatywnej zostanie przekazany wrocławskim Centrom Aktywności i Rozwoju Dzieci i Młodzieży na wsparcie działań twórczych. Licytacja to także wydarzenie, które zakończy Forum Sztuki.

Forum Sztuki jest wrocławską, nowatorską inicjatywą mającą na celu propagowanie idei Business&Art. To cykl spotkań z artystami i kolekcjonerami, połączonych z wystawami, koncertami oraz wykładami.

Ostatnie spotkanie z cyklu rozpocznie się w czwartek 2 lutego o godz. 18:00 koncertem Tea for Two, o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie z artystami i artystką - Jarosławem Jaśnikowskim, Piotrem Saulem oraz Iwoną Ogrodzką. Spotkanie zakończy aukcja charytatywna. Podczas Aukcji Charytatywnej Forum Sztuki zaprezentujemy 51 dzieł - zarówno cenionych i znanych artystów, twórców młodych i początkujących, jak i kilka prac młodzieży ze CRiADiM.

Na licytacji znajdą się obrazy takich artystów jak Grzegorz Klimek, Jarosław Jaśnikowski, Gaya Lastovjak, Viola Tycz, Andrzej Dudek-Dürer, Mira Żelechower-Aleksiun, Mariusz Mikołajek, Krzysztof Skarbek, Natalia Fundowicz, Dawid Masionek czy Paulina Góra. Ceny wywoławcze wszystkich dzieł to 1000 zł, a sam udział w aukcji jest bezpłatny. Podczas Aukcji Charytatywnej Forum Sztuki będziecie mięli Państwo okazję zetknąć się z różnorodnymi pracami, a co za tym idzie - technikami, mediami, środkami wyrazu. Bogaty wybór dzieł ukazuje wielość tendencji i kierunków we współczesnej sztuce.

Aukcja charytatywna to również wyjątkowa okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję o dzieła artystów, którzy już zapisali się w kanonie historii sztuki, a których dzieła właściwie nie pojawiają się na aukcjach. W końcu to także dobra okazja, aby wspomóc młodych ludzi w twórczym rozwoju, bowiem środki z aukcji zostaną przekazane właśnie na ten cel.

Lokalizacja

Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego

Pl. Wolności 7a, 50-071 Wrocław

Komentarze