POPPO'VICE Food Art czyli food trucki, Giełda Staroci oraz Pchli Targ

POPPO'VICE Food Art czyli food trucki, Giełda Staroci oraz Pchli Targ

W sobotę i niedzielę od godz. 11.00 zapraszamy wszystkich wielbicieli oryginalnych smaków i kuchni na  wrocławskie Popowice – gminne targowisko Niedźwiedzia 1 we Wrocławiu. Główne wejście znajduje się od ul. Legnickiej z ul. Niedźwiedzią, zaraz po prawej stronie za wiaduktem  jadąc od Centrum Miasta, dokąd powadzi ścieżka rowerowa i deptak. Po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko znajduje się główne wejście do C.H.Magnolia.

Miejsce: Targowisko NIEDŹWIEDZIA we Wrocławiu przy ul. Legnickiej/Niedźwiedziej (naprzeciwko C.H. Magnolia).

POPPO’VICE FOOD ART by FOOD TRUCKS 2021

to miejska strefa ze sporą dawką wyszukanych smaków, a także pozycji autorskich oferowanych głównie przez Food Trucki. Od godz. 11.00 można zaopatrzyć się w dania serwowane z food trucków z racji obostrzeń serwowanych wyłącznie na wynos.

  • 10 i 11 kwietnia - godz. 11.00 - 22.00*
  • 17 i 18 kwietnia  - godz. 11.00 - 22.00*
  • 24 i 25 kwietnia – godz. 11.00 – 22.00*

*w zależności od warunków pogodowych

Wstęp wolny. Wejście tylko dla osób w maseczkach.

Organizatorzy proszą klientów o  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny, tj. wejście w masce zasłaniającej usta i nos oraz zachowanie odległości ok. 2m od innych kupujących (dokładnie tak samo jak podczas zakupów na bazarach handlowych).

Na miejscu zostaną zapewnione płyny dezynfekujące oraz jednorazowe rękawiczki.

UWAGA!!!

  • POPPO'VICE FOOD ART by FOOD TRUCKS 2021 połączony z Giełdą Staroci i Pchlim Targiem Odzieży, Zabawek i Gadżetów – KAŻDA 2 SOBOTA MIESIĄCA!
  • W każdą 2 sobotę miesiąca od godziny 7.00 na miejscu wystawiają się wystawcy biorący udział Giełdzie Staroci i Osobowości oraz Pchlim Targu Odzieży, Zabawek i Gadżetów.

NAJBLIŻSZY TERMIN – 10 KWIETNIA

Po udanych zakupach od godz. 11.00 można zaopatrzyć się w dania z food trucków z racji obostrzeń serwowanych wyłącznie na wynos.

Zainteresowane food trucki do współpracy oraz chętnych wystawców na giełdę i pchli targ zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z organizatorem na adres mailowy biurotommon@gmail.com

Lokalizacja

Targowisko ul. Niedźwiedzia

Niedźwiedzia,  Wrocław

Komentarze