DolnośląskieZOOpowieści z Ziemkiem

Dolnośląskie ZOOpowieści z Ziemkiem

Ziemek powraca z nową serią o zwierzętach. Tym razem spotka się z ekspertami zajmującymi się zwierzętami żyjącymi we Wrocławiu i w dolnośląskich górach i opowie nam np. o tym gdzie w naszych okolicach można spotkać wilki i jak się je tropi, czy sowy rzeczywiście są takie mądre, pokaże w czym pomagają ludziom psy.

Dowiemy się też czy powinniśmy dokarmiać dzikie zwierzęta zimą. Podążając śladami zwierząt obejrzymy piękne krajobrazy Gór Sowich, Izerskich i Karkonoszy.

Zapraszamy na zimowy sezon Dolnośląskich ZOOpowieści!

Konkurs

  • Czas trwania 8.01 (17.00) - 10.01 (23.59)
  • Do wygrania zestaw wrocławskich gadżetów oraz oficjalna bluza miejska (1 zestaw)
  • Zadanie konkursowe: Czego ciekawego o zwierzętach dowiedziałeś się od Ziemka i jego gości podczas serii #WrocławskieZOOpowieści? Co najbardziej Cię zdziwiło?
  • Regulamin.

Kiedy? 

  • 9, 16, 23 i 30 stycznia, godz. 11.00

W pierwszym odcinku nowego - zimowego sezonu ZOOpowieści (9 stycznia) razem z Ziemkiem przyjrzymy się ptakom, które są znane z mądrości - sowom. Czy wiecie, że sowy można spotkać we wrocławskich parkach? Gdzie i jakie opowie nam ekspert od ptaków - Jan z wrocławskiego Muzeum Przyrodniczego. Z Wrocławia udamy się w Góry Sowie, gdzie, razem z Kubą z Ptasiej Ferajny, sowom przyjrzymy się z bliska i dowiemy się, dlaczego niektóre z nich mają czarne, a inne żółte oczy.

Gdzie?

Social media

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze