Jarmark Produktów Regionalnych

Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Po wakacyjnej przerwie do Arkad Wrocławskich wracają popularne Jarmarki Produktów Regionalnych. W przysmaki tradycyjnej kuchni, rękodzieła i wyroby lokalnych rzemieślników można zaopatrzyć się w dniach 22-27 października. Nowością, która z pewnością ucieszy melomanów, są używane płyty winylowe i kompaktowe. W ofercie wystawców tradycyjnie nie zabraknie regionalnych serów i wędlin, domowych wypieków czy naturalnych soków. Ale to nie wszystko.

Tym razem na odwiedzających czeka jeszcze więcej wyrobów rzemieślniczych i rękodzieła. Amatorów oryginalnej biżuterii, akcesoriów i ozdób do domu z pewnością ucieszy duży wybór bransoletek, szklanych figurek, ręcznie wykonanej biżuterii z naturalnymi kamieniami. W ofercie wystawców będą też m.in. grawerowane łyżki, kubki okolicznościowe, drewniane zabawki, układanki i gry logiczne.

Jarmark Produktów Regionalnych to również niecodzienna okazja do zakupu odzieży filcowanej, oryginalnych nakryć głowy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz ubrań góralskich. Kolekcjonerów i fanów muzyki z pewnością ucieszy duży wybór używanych płyt winylowych i kompaktowych.

Jarmark Produktów regionalnych odbywa się na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Lokalizacja

Arkady Wrocławskie

Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław

Komentarze