Targi Pracy dla Migrantów – od budownictwa do IT

Targi Pracy dla migrantów – od budownictwa do IT

16 maja 2019 roku w godz. 10.00-17.00  w Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju przy ul. Ruskiej 46A odbędą się „Targi Pracy dla migrantów”.

Targi pracy dla migrantów

pierwsze wydarzenie w Polsce, które łączy doświadczonych w różnych dziedzinach zawodowych migrantów oraz potrzebujących kompetentnych pracowników pracodawców!

To nie tylko możliwość znaleźć pracę, ale także skonsultować kwestię legalizacji pracy, przygotować wraz z doradcą zawodowym dokumenty aplikacyjne oraz podnieść kwalifikacje zawodowe w czasie darmowych szkoleń.

Tegoroczna edycja zaprasza na jeszcze bardziej różnorodna i bogatą listę ofert pracy. Ponad 900 ofert pracy czeka na zainteresowanych pracą od 16 pracodawców! W Job-Speed-Dating wezmą udział przedstawicieli takich firm, jak Hewlett-Packard, Mary Kay, BNY Mellon, Amazon, AmRest, EY Global Services, Poczta Polska, ale nie tylko.

Cudzoziemcy poszukujące pracę mają różne kwalifikacje zawodowe i językowe.

Dlatego postawiliśmy na różnorodność i zaprosiliśmy przedstawicieli z wielu branż - od gastronomicznej i budowlanej, poprzez logistyczną, do bankowości inwestycyjnej oraz IT programowania.

Lokalizacja

CUKR – Centrum Ukraińskiej Kultury i Rozwoju

Ruska 46a,  Wrocłąw

Komentarze