Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" na Partynicach we Wrocławiu

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza organizowana na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach – w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.

Kiermasz stwarza jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazję do zgromadzenia w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją.

W dniach 27 - 28 kwietnia 2019 r. odbędzie się po raz drugi Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach we Wrocławiu.

Impreza odbędzie się na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.

Wrocław, od kilu lat pozbawiony tego rodzaju branżowej imprezy, z pewnością na nią zasługuje i czeka. 

Lokalizacja

Wyścigi konne Wrocław - Tor Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze