Plenerowe Forum Zrównoważonej Mobilności!

Plenerowe Forum Zrównoważonej Mobilności!

30 czerwca 2018 w godz. 11:00–14:00 na Bulwarze im. Xawerego Dunikowskiego. Szybszy transport? Bezpieczna podróż? Czystsze środowisko? Przyjazna przestrzeń miejska? Dla kogo jest centrum? Co lepsze – posiadanie czy wypożyczanie? Jak kształtować ulice, by służyły wszystkim? Czego jest w nich za dużo, a czego za mało? Jeżeli interesuje Cię któreś z tych lub podobnych zagadnień przyjdź na Forum Zrównoważonej Mobilności i wyraź swoją opinię! Dzięki temu możesz mieć realny wpływ na Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wrocławia.

Podczas Forum:

  • Zagraj o miasto! Weź udział w grze symulującej rozwój miasta. Wybieraj i realizuj projekty, które stworzą najlepszą wersję Wrocławia.
  • Wyraź swoją opinię i wybierz priorytetowe działania dla Wrocławia.
  • Skorzystaj z punktu informacyjnego i zapytaj o mobilność we Wrocławiu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia!

Forum Zrównoważonej Mobilności jest imprezą, która towarzyszy pracom nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wrocławia – Ruch Miasta.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wrocławia to rozwinięcie Wrocławskiej Polityki Mobilności z 2013 roku. Zostaną w nim wskazane propozycje konkretnych działań związanych z poprawą jakości przemieszczania się we Wrocławiu. Dzięki niemu będzie można poznać oczekiwania mieszkańców związane z tym, jak, kiedy i w jaki sposób powinien rozwijać się system transportowy we Wrocławiu.

Do tej pory w ramach projektu Ruch Miasta odbyły się badania ankietowe oraz spotkania z mieszkańcami i z interesariuszami, podczas których przedstawiono założenia dotyczące powstania planu oraz debatowano nad problemami komunikacyjnymi we Wrocławiu.

Ruch Miasta - strona konsultacji

Wydarzenia:

Po spotkaniu z interesariuszami

Razem szukamy rozwiązań

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Bulwar Xawerego Dunikowskiego

Bulwar Dunikowskiego,  Wrocław

Komentarze