Festyn dla Tymka

Festyn dla Tymka

Mały wrocławianin, Tymoteusz ma tylko 2 latka i nowotwór złośliwy oka IV stopnia – siatkówczaka, który już zaczął naciekać na mięsień. Jeszcze kilka tygodni temu jego mama wierzyła, że jej synek ma przed sobą długie i szczęśliwe życie. Dziś umiera ze strachu, czy to życie w ogóle będzie…

Jest szansa na to, żeby dziecko mogło jednak nie tylko żyć, ale i na uratowanie jego wzroku. Na 19 marca jest wyznaczona operacja w Stanach Zjednoczonych – w Memorial Sloan Kettering Cancer Center, na którą rodzina zbiera pieniądze na https://www.siepomaga.pl/dla-tymka. Tam też przedstawiona jest historia Tymka, opowiedziana przez jego mamę.

Na 10 marca Tymek uzyskał już wsparcie od 15 140   osób. Na dziewięć dni przed końcem zbiórki jest  451 649 zł (czyli 74,33% całej sumy). Brakuje jeszcze  156 011 zł. Dlatego zachęcamy do udzielenia wsparcia Tymkowi – jak zwykle w takich przypadkach liczy się każda ofiarowana złotówka.

Przyjdź na festyn!

Można także pomóc Tymkowi podczas wspólnej zabawy na festynie, na który organizatorzy zapraszają na niedzielę, 11 marca 2018. W programie kiermasze słodkości, siążek  zabawek, nauka zumby, loteria i licytacja.

Przyjdź i pomóż Tymkowi wygrać życie! 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Terminal Hotel

Rakietowa 33, 54-615 Wrocław

Komentarze