Targi pracy Career EXPO

Targi pracy Career EXPO

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub dopiero planujesz swoją karierę – targi Career EXPO to coś dla Ciebie. Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, weź udział w skutecznej rekrutacji. Podczas wydarzenia możesz również wziąć udział w ponad 40 szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Zapisy.

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku - wiosną i jesienią - w największych miastach kraju. Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta.

Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych - studentów.

Career EXPO zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedziający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Strefa szkoleń

W ramach każdej edycji targów odbywa się kilkadzisiąt szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach.

Strefa wystawców

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska.

Strefa szybkiej rekrutacji

Jedną na najważniejszych korzyści, wynikających z uczestnictwa w targach pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Jeśli jesteś gotowy/-a przejść od razu do tego etapu, zapisz się na Szybką Rekrutację z wybraną przez Ciebie firmą za pomocą swojego konta w serwisie.

Strefa rozwoju

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych. Skorzystaj z ich wiedzy podczas wydarzenia!

Strefa coachingu

Dużo słyszałeś o sesjach coachingowych i chciałbyś spróbować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Każdy uczestnik targów pracy Career EXPO będzie miał możliwość porozmawiania z profesjonalnym trenerem, który zaproponuje indywidualne rozwiązania, pomagające przyspieszyć osiąganie celów zawodowych.

Strefa merytoryki

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, z prezesami firm, a także ze znanymi przedstawicielami świata kultury, mediów, show-biznesu.

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze