Absolvent Talent Days – Targi Pracy i Praktyk‎

Absolvent Talent Days – Targi Pracy i Praktyk‎

Jubileuszowa, X edycja wydarzenia związanego z karierą. Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie ze znanymi ludźmi biznesu i mediów – to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 16 października w Hali Stulecia na Absolvent

Talent Days. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na http://bit.ly/2DeioSu

W X jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż.

Wśród nich znaleźć będzie można koncerny o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będziesz mieć szansę na porozmawianie z ich przedstawicielami. Podejdź do stanowisk wybranych przez siebie firm i zadaj pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię interesuje i zdecyduj, gdzie zostawić swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje twoje wątpliwości i pomoże wybrać ci pracę, która najbardziej odpowiada twoim kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy. Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji.

Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do
aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze