4. mikroAGORA i finał Akademii mikroGRANTÓW

4. mikroAGORA i finał Akademii mikroGRANTÓW

Finał pierwszej edycji Akademii mikroGRANTÓW oraz 4. mikroAGORĘ, na której będziecie mieli okazję poznać wszystkie mikroGRANTOWE projekty zorganizowane we Wrocławiu w 2017 roku.

Od godziny 11.00 będziecie mogli posłuchać m.in. o dwóch śródmiejskich inicjatywach dla osób niewidomych i słabowidzących, współpracy z ołbińskimi działkowcami, warsztatach sitodruku na tkaninach i pokazie mody stworzonej przez niepełnosprawną młodzież, sąsiedzkich spotkaniach, pokazach filmowych oraz warsztatach na Lipie Piotrowskiej, kulinarnych specjałach Karłowic, niedzielnych śniadaniowaniach w Parku Staszica, zobaczyć film o kreatywnej młodzieży działającej na Krzykach oraz poznać na żywo Bohaterów mikroGRANTÓW.

Naszym wspólnym wydarzeniem chcemy umożliwić wszystkim współpracującymi z nami osobami poznanie się twarzą w twarz, podyskutowanie o swoich inicjatywach, podzielenie się doświadczeniami oraz nawiązanie współpracy z innymi lokalnymi liderami, liderkami.
 

Grudniowe spotkanie będzie również świetną okazją do poznania pierwszych dwunastu absolwentów Akademii mikroGRANTÓW. Podsumujemy wspólnie pilotażową edycję trzymiesięcznego cyklu spotkań, warsztatów i wykładów dla wrocławian debiutujących w roli koordynatorów, animatorów, edukatorów czy aktywistów.

Zapraszamy nie tylko osoby, które realizują lub realizowały mikroGRANTY, ale również lokalne media, inicjatywy, organizacje i wszystkich zainteresowanych mieszkańców Wrocławia.

Spotkamy się w BARBARZE (ul. Świdnicka 8c), 17 grudnia między 11:00 a 15:00 przy wspólnie przyrządzonych smakołykach!

Lokalizacja

Barbara. Infopunkt, kawiarnia, kultura

Świdnicka 8b, 50-054 Wrocław

Komentarze