MAŁA AKADEMIA CYRKU

Mała Akademia Cyrkowa – Laboratorium Twórcze w CBK FAMA

Poziom podstawowy i średnio zaawansowany dla dzieci w wieku 7-12 lat, grupa do 20 osób. Uczestnicy będą mogli się uczyć się nowoczesnego cyrku (w programie m.in. żonglerka, ekwilibrystyka, chodzenie na szczudłach, chodzenie po linie, akrobatyka); tworzenie własnych choreografii, etiud teatralnych i cyrkowych.

Uczestnicy będą rozwijać umiejętności pracy na scenie i prezentacji, zapoznają się stopniowo z wieloma technikami nowoczesnego cyrku (żonglerka, ekwilibrystyka: chodzenie na szczudłach, chodzenie po linie, akrobatyka i wiele innych). Poprzez wspólną zabawę poznają sposoby pracy w grupie. Będą tworzyć własne choreografie, etiudy teatralne i cyrkowe. Cykl warsztatów kończy się wspólnym przedstawieniem uczestników.
Techniki: gry i zabawy teatralne (ćwiczenia w przestrzeni, ćwiczenia partnerskie i grupowe, podstawy choreografii, ćwiczenia rytmiczne i muzyczne, tworzenie etiud), podstawy akrobatyki partnerskiej, żonglerka (piłki, maczugi, poi, kije, diabolo, flower stick, inne) podstawy ekwilibrystyki (szczudła, rola bola, piłka - globe, lina, monocykl), sprzęty powietrzne (podstawy chusty, podstawy trapezu).

Szczegóły zajęć:

  wtorek, godz. 16.30-17.45 
  dzieci w wieku 7-12 lat
  90 minut – zajęcia raz w tygodniu
   podstawowy i średnio zaawansowany
  cena: 80 zł / miesiąc

Prowadzący:
  Marta Kuczyńska i Jacek Timingeriu

Zapisz się przez formularz.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Bolesława Krzywoustego 286, 51-312 Wrocław

Komentarze