Warsztaty wakacyjne w CeTA

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży w CeTA

Wakacje to we wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych czas, w którym podwoje instytucji otwierane są dla dzieci i młodzieży. Jak co roku przygotowane zostały dla nich atrakcyjne warsztaty związane z filmem i nowymi technologiami.

Zajęcia są bezpłatne. Podczas tegorocznych wakacji w Centrum Technologii Audiowizualnych, dzieci i młodzież spędzający lato w mieście mogą uczyć się, zdobywać nowe umiejętności i przede wszystkim dobrze się bawić na różnego rodzaju zajęciach.

W ofercie jest kilka propozycji, a każda z nich pozwala nie tylko kreatywnie spędzić czas, ale również rozwijać wyobraźnię, pasje i zainteresowania. Entuzjastów animacji organizatorzy zapraszają na lipcowe warsztaty animacji poklatkowej (17-20.07), podczas których ich uczestnicy (8-11 lat) stworzą krótkie formy filmowe inspirowane motywami z bajek i baśni.

W sierpniu realizowane będą warsztaty scenariuszowo-filmowe (21-24.08), dzięki którym młodzież będzie miała możliwość zdobycia praktycznych umiejętności na każdym etapie realizacji filmowej – od scenariusza, poprzez reżyserię, pracę z aktorem i zdjęcia, aż do montażu (13-15 lat).

Oprócz warsztatów czterodniowych, w drugiej połowie wakacji zapraszamy także na dwudniowe zajęcia z animacji poklatkowej i realizacji dźwięku (w dniach 08-11.08) dedykowane różnym grupom wiekowym (9-12 lat, 12-14 lat, 14-16 lat).

Dodatkowo w okresie 24-28.07 będzie możliwość skorzystania, po wcześniejszym zgłoszeniu, z Fun Labu – przestrzeni kreatywnej interakcji z multimediami dostępnej w CeTA (6-10 lat). Celem Fun Labu jest nauka poprzez zabawę z dźwiękiem i obrazem, przy wykorzystaniu instalacji „Malowanie dźwięku” oraz gier komputerowych sterowanych dźwiękiem.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA)

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze