Warsztaty tańca irlandzkiego

Warsztaty tańca irlandzkiego

Małgorzata Szarycz – certyfikowana instruktorka oraz wielokrotna medalistką międzynarodowych zawodów w tańcu irlandzkim, poprowadzi wakacyjne warsztaty tańca we wrocławskim Klubie Pod Kolumnami. Podczas zajęć uczestnicy poznają kroki tańców grupowych tańczonych w rytmie reela i jiga. Organizatorzy sugerują aby przynieść wygodny strój niekrępujący ruchów, obuwie z lekką podeszwą oraz wodę do picia. Warsztaty rozpoczną się 14 lipca.

Małgorzata Szarycz swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat w grupach baletowych w Arabesce, Operze oraz Operetce Wrocławskiej. W 2003 roku odnalazła swoją pasję: taniec irlandzki. Na początku była związana ze szkołą tańca UaNiall, która została przekształcona w szkołę Rince na Colman. Na przestrzeni lat uczestniczyła w wielu pokazach oraz brała udział w międzynarodowych zawodach w tańcu irlandzkim w Wiedniu, Bremie, Salzburgu, Pradze, Gdańsku i Warszawie.

Pod kierunkiem szkoły tańca ISTA, w kwietniu 2017 roku wystąpiła na Mistrzostwach Świata w tańcu irlandzkim w Dublinie. Jest wielokrotną medalistką międzynarodowych zawodów w tańcu irlandzkim „Feis”. Swoją pasję przekazuje innym już od 10 lat na warsztatach tanecznych oraz festiwalach artystycznych (SLOT art festiwal).  
W czerwcu 2015 uzyskała tytuł zawodowy „instruktor tańca” w WS EwS. W 2016 r. we Wrocławiu założyła szkołę tańca irlandzkiego Irish Spin. 

Lokalizacja

Klub Pod Kolumnami

pl. św. Macieja 21, 50-244 Wrocław

Komentarze