Warsztaty głosu z Emmą Bonnici

Warsztaty głosu z Emmą Bonnici

Warsztaty rozwijające możliwości głosu poprzez pracę z ciałem i z wyobraźnią, nauka wokalnej ekspresji poprzez śpiewanie wielogłosowych pieśni, improwizację i tworzenie harmonijnego współbrzmienia. Uczestnicy będą się zajmowali techniką śpiewu i osobistymi aspektami głosu, współpracą w grupie, znajdowaniem indywidualnego w niej miejsca i tworzeniem wspólnej mocy zespołu.

3 maja

Songs and stories: the roots of the voice Zajęcia przeznaczone szczególnie dla osób, które brały udział już w warsztatach z Emmą oraz dla aktorów, performerów, piosenkarzy, którym zależy na rozwijaniu umiejętności przekazywania poprzez śpiew różnych aspektów utworów, budowaniu dramatycznego napięcia, opowiadania poruszających historii.

Praca będzie skupiać się na technicznych aspektach emisji głosu i poszukiwaniu związku między nimi a pieśniami i opowieściami.

Emma Bonnici

Jest aktorką, wokalistką i nauczycielką. Występuje i pracuje jako niezależny wykonawca w całej Europie, współpracuje m.in. z: DV8 Dancer Vivien Wood, Fabien Prioville – tancerzem Piny Bausch, Odin Teatrem, aktorką Mia Theil Have. Występowała przez osiem lat w dwóch wielokrotnie nagradzanych grupach teatralnych: Teatr Pieśń Kozła oraz Teatr ZAR. Jest nauczycielką zespołu teatru w Manchester Metropolitan University, a także obsady głosowej w Cabuia Teatro A. Le Coq szkoły w Buenos Aires. Mieszka w Londynie, prowadzi warsztaty i udziela prywatnych lekcji. Głosząc moc śpiewu wystąpiła na konferencji TEDx w Warszawie w 2015 roku.

Cena:

1-2 maja 2017

  •  370 zł przy zaliczce wpłaconej do 30.03 / 430 zł po tym terminie
  • Zaliczka rezerwująca miejsce – 200 zł

3 maja 2017

  • 185 zł przy zaliczce wpłaconej do 30.03 / 215 zł po tym terminie.

Lokalizacja

Rynek we Wrocławiu

Rynek,  Wrocław

Komentarze