Świąteczne warsztaty z blogerkami Pani to Potrafi

Świąteczne warsztaty z blogerkami Pani to Potrafi

Ozdoby świąteczne  z artykułów spożywczych. Pomysły na wigilijne aranżacje stołu. Krótki poradnik: „Jak dotrwać do świąt i nie zwariować?” – to propozycje na warsztaty świąteczne, które zamykają roczny cykl spotkań z aranżacjami, trendami wnętrzarskimi i praktycznymi poradami dotyczącymi urządzania mieszkań i domów prowadzonych przez specjalistów Galerii Wnętrz Domar i popularne wrocławskie blogerki Pani to Potrafi.

Na ostatnich w tym roku warsztatach Aldona Mioduszewska opowie o wirusie przedświątecznej gorączki i o tym, jak  nim się nie zarazić, aby szczęśliwie i bezstresowo dotrwać do Bożego Narodzenia. „Zapominamy, że z definicji święta Bożego Narodzenia, to czas, który należy świętować, celebrować a nie odreagowywać zmęczenie przy zastawionym stole” – mówi Aldona Mioduszewska i zachęca do metodycznego podejścia do przygotowań przedświątecznych.

Z kolei Sylwia Gulewicz-Wysocka, architekt wnętrz pokaże najmodniejsze stylizacje wigilijnego stołu: kolorystykę, charakterystyczne akcenty, obowiązujące lub po prostu modne w tym roku.

Natomiast Ania i Beti, czyli blogerki z Pani to Potrafi, pokażą, jakie cuda, cudeńka, czyli urocze ozdoby świąteczne, można wyczarować z bardzo prostego produktu spożywczego. 

Początek o godz. 13.00 w domkach aranżacyjnych na parterze, gdzie zostaną pokazane świąteczne aranżacje jadalni . Następnie w Galerii Inspiracji Architekta na 2. piętrze odbędzie się część prelekcyjno-warsztatowa.

W trakcie warsztatów będzie można także wesprzeć akcję charytatywną „Umeblujmy dziecięce marzenia”, organizowaną razem z Fundacją Dom – Dbamy o Młodych i mającą na celu wyposażenie pokojów w domu dziecka „Dom nad Stawem” w Obornikach Śląskich.
Jak zawsze będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od naszych partnerów  i poczęstować się dobrą kawą i ciastkami. 
Warsztaty są bezpłatne.

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Galeria Wnętrz Domar

Braniborska 14, 53-680 Wrocław

Komentarze