Niedzielny Poranek we WRO – NIEMAPA

Niedzielny Poranek we WRO – NIEMAPA

Jeśli mapa nie jest mapą, lub po prostu jest NIEMAPĄ, to czemu ma służyć? Przekonają się o tym uczestnicy najbliższego Poranka we WRO.

NIEMAPĘ, czyli subiektywny przewodnik po miejskich atrakcjach wymyśliły dwie mamy – Małgosia Żmijska i Asia Studzińska. Jak podkreślają chciały, żeby ich dzieci zobaczyły jak niezwykłe są miejsca w których mieszkamy, pełne sekretnych miejsc i nieoczywistego lub nie zawsze dostrzeganego piękna. W ten sposób powstał przewodnik z propozycjami zabaw oraz pomysłów na aktywne i kreatywne spędzenie czasu w mieście. To wyjątkowo zaprojektowana seria ilustrowanych przewodników po mieście pomagająca na nowo odkryć miasto: opisuje ciekawe i nieznane miejsca a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer. NIEMAPĘ tworzy w procesie kooperacji ekipa w składzie Mamy i Ładne Halo z pomocą partnerów i mieszkańców z każdego miasta.

Po kilku innych miastach w końcu przyszedł czas na Wrocław. Dosłownie chwilę po premierze, w Centrum Sztuki WRO będzie się można z NIEMAPĄ zapoznać i właściwie od razu zacząć jej używać.

A zainspirowani NIEMAPOWYMI propozycjami, wraz z bohaterami animacji uczestnicy wybiorą się m.in. do zoo, do muzeum, zrobią awanturę w supermarkecie oraz odwiedzą zegarmistrza.

Wstęp wolny.

Lokalizacja

Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center

Widok 7, 50-052 Wrocław

Komentarze