Światowy Dzień Wody w Hydropolis

Światowy Dzień Wody w Hydropolis

Czym jest suchy lód? Jak zrobić jedyną w swoim rodzaju pastę do zębów dla słonia? Wszyscy, którzy odwiedzą Hydropolis w przyszły czwartek, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje w cenie biletu.

Ponadto, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu zaprasza na specjalne pokazy filmów edukacyjnych w Kinie Nowe Horyzonty – czeka 318 darmowych biletów.

W czwartek 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. To wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy nt. „substancji życia”. Wrocławskie wodociągi, jako firma społecznie odpowiedzialna, przygotowały tego dnia wiele niespodzianek o charakterze edukacyjnym.

Przyjdź z rodziną na bezpłatny pokaz filmu! Jak zdobyć bilety?

„Rodzinny dzień wody z MPWiK” – pod takim hasłem odbędą się atrakcje towarzyszące Światowemu Dniu Wody w Kinie Nowe Horyzonty. Organizatorzy przygotowali dwa pokazy filmów edukacyjnych.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasach biletowych na terenie kina. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacje, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im wcześniej weźmiesz wejściówki dla siebie i swoich bliskich, tym lepiej.

– Przygotowaliśmy łącznie 318 darmowych wejściówek. To prawdziwy gwóźdź programu Światowego Dnia Wody – zachęca Aleksander Łoś, rzecznik prasowy MPWiK S.A. we Wrocławiu.

Więcej szczegółów dostępnych jest pod linkiem: http://www.kinonh.pl/artykul.do?id=2239

rocławskie wodociągi przygotowały dla wszystkich kinomanów efektowne pokazy edukatorów z Hydropolis, które odbywać się będą przed projekcjami filmów. Najmłodsi natomiast spędzą czas ze znanymi z akcji edukacyjnych MPWiK strażnikami wody – Błękitką i Groblikiem.

Przyjdź do Hydropolis – dodatkowe atrakcje w cenie biletu

Światowy Dzień Wody jest także świetną okazją do odwiedzin wrocławskiego centrum wiedzy o wodzie. Tego dnia dla wszystkich gości przewidziane są specjalne upominki.
Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie możliwość obserwowania eksperymentów z wykorzystaniem suchego lodu. Pokazy przewidziane są co godzinę.

Chcesz odwiedzić Hydropolis? Kup bilet przez internet

Ponieważ zainteresowanie wystawą jest ogromne, organizatorzy zalecają w pierwszej kolejności sprawdzenie dostępności biletów na stronie internetowej. - Przepustowość naszego obiektu jest ograniczona. Dlatego rekomendujemy zakup biletów przez stronę internetową www.bilety.hydropolis.pl. Tam na bieżąco widać, ile biletów pozostało w puli na konkretne godziny – mówi Rafał Zagrobelny, menedżer Hydropolis.

Lokalizacja

Hydropolis

Na Grobli 19-21,  Wrocław

Komentarze