Seniorzy w Odra Centrum | Bioróżnorodny Ogród na Dachu

Seniorzy w Odra Centrum – Bioróżnorodny Ogród na Dachu

Przygotowano nową, wiosenną ofertę dla seniorów w Odra Centrum. Organizatorzy chcą aby poniedziałki były na naszym pokładzie dniem nastawionym na  seniorów. Nawet jeśli miejsca na warsztatach się wyczerpią, to zapraszamy na pyszną kawę na naszym pokładzie, widok na rzekę jest równie niezapominanym przeżyciem, jak udział w naszych zajęciach. Zajęcia będą trwały cały rok, poniżej przedstawiamy pierwsze zajęcia i zapraszamy serdecznie do zapisów.

Jeśli masz indywidualne potrzeby lub wątpliwości co do możliwości udziału w naszych warsztatach i wydarzeniach, skontaktuj się z nami: telefon, mail, wizyta osobista. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł w pełni uczestniczyć w naszym projekcie. Oferujemy: pomoc w dostaniu się na pokład, tłumacza migowego, pętlę indukcyjną i inne udogodnienia.

Bioróżnorodny ogród na dachu Projekt stworzenia ogrodów na dachu Odra Centrum zakłada założenie ogródka z nastawieniem na rośliny mający zwiększoną zdolność filtrowania powietrza. Nie musisz znać się na roślinach, nasz ekspert opowie Wam o teorii, pokaże jak pracować z roślinami i je pielęgnować. Zajrzeć do ogrodu będziecie mogli nie tylko podczas zajęć, ale każdego dnia. Będzie to miejsce, do którego będziecie mogli wracać w każdej chwili w przyszłości.

Inicjatywa seniora Jest to okazja do zrealizowania Waszych propozycji. Dajcie znać, w jakich zajęciach chcielibyście wziąć udział, a my zrobimy wszystko, aby je dla Was zorganizować. Jeśli masz indywidualne potrzeby lub wątpliwości co do możliwości udziału w naszych warsztatach i wydarzeniach, skontaktuj się z nami: telefon, mail, wizyta osobista. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł w pełni uczestniczyć w naszym projekcie.

Zajęcia są bezpłatne. Obowiązują zapisy.

Zapisy telefoniczne: +48 506 563 518 Zapisy mailowe: [email protected] Każdy uczestnik może wziąć udział w trzech wydarzeniach.

Terminy Seniorzy w Odra Centrum – Bioróżnorodny Ogród na Dachu

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Odra Centrum

wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, 50-406 Wrocław

Komentarze