W Głowie Się Nie Mieści, czyli jak mówić o innowacjach tak, by interesowały innych

W Głowie Się Nie Mieści, czyli jak mówić o innowacjach

Podczas spotkania z twórcami kanału „W Głowie Się Nie Mieści” uczestnicy porozmawiają o tym jak opowiadać o innowacjach żeby było to ciekawe dla innych oraz o tym jak technologie rewolucjonizują nasze życie.

Goście spotkania:

Filip Chajzer – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny. Obecnie jest jednym ze współprowadzących program Dzień Dobry TVN. Był również prowadzącym programu Mali giganci i współprowadzącym Domu marzeń. Ponadto współprowadził Studio TTV i reality show TVN 7 Big Brother.

W 2013 r. odebrał nagrodę MediaTory w kategorii „AkumulaTor”, w 2014 r. otrzymał nagrodę „Wiktora” w kategorii „Odkrycie Roku 2013”. 2018 r. został laureatem Telekamery w kategorii „Nadzieja Telewizji”. W 2019 r. otrzymał dwie statuetki BohaterOn. Obecnie w swojej działalności publicznej kładzie duży nacisk na promowanie polskiej myśli technologicznej w tym współprowadząc projekt „W Głowie Się Nie Mieści”. Jego celem jest promowanie polskich przedsiębiorczości.

dr Maciej Kawecki – prezes Instytutu Lema. Dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2016–2019 dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, odpowiadającego za sektor innowacji. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiował również na Uniwersytecie w Sztokholmie oraz Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Ukończył z wyróżnieniem Europejską Akademię Dyplomacji.

Odpowiedzialny za reformę ochrony danych osobowych w Polsce. Autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc” oraz współprowadzący kanału technologicznego „W Głowie Się Nie Mieści”. Rozmowę poprowadzi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Link do rejestracji.

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze