Zaplątane- zimowe warsztaty wyplatania makramy

Zaplątane – zimowe warsztaty wyplatania makramy

All I want for christmas is… warsztat makramowych ozdób choinkowych! Zima to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności. Organizatorzy zapraszają na niezwykłe, bezpłatne warsztaty DIY w ramach Wielkiego Finału projektu „Trampolina do kultury”.

Na zajęciach nauczymy się wyplatać bawełniane sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk i tworzyć z nich świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów magię świąt! Poznając różne rodzaje makramowych splotów, stworzymy ozdoby choinkowe w formie mini-makramy na laskach cynamonu. Każdy z uczestników stworzy kilka dekoracji – jedną z nich będzie mógł zabrać do domu, reszta zostanie w przestrzeniach Krzywego Komina, tworząc właśnie tutaj niezwykłą świąteczną atmosferę. Prowadząca: Aleksandra Matusik

Obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy.

Warsztaty są częścią programu Wielki Finał „Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze