BEZPŁATNE WARSZTATY RĘKODZIELNICZE - ZAPRASZAMY do Starej Piekarni!

Bezpłatne warsztaty rękodzielnicze w Starej Piekarni

Chcesz, aby Twoja praca ceramiczna była częścią MURALU, który ozdobi wrocławski budynek? Są jeszcze wolne miejsca na BEZPŁATNE warsztaty rękodzielnicze, zwłaszcza na CERAMICZNE KAFLE I cykl 8.10 i 29.10. Każdy może się zgłosić! Chcesz, aby Twoja praca ceramiczna była częścią MURALU, który ozdobi wrocławski budynek? Są jeszcze wolne miejsca na BEZPŁATNE warsztaty rękodzielnicze, zwłaszcza na CERAMICZNE KAFLE I cykl 8.10 i 29.10. Każdy może się zgłosić!

O projekcie:

Do 15 grudnia 2019 r. realizowany w Starej Piekarni będzie projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław pod hasłem: „Wolni od uzależnień" aktywność twórcza kluczem do życia bez uzależnień. - o fantastycznym działaniu arteterapii nie będziemy nikogo przekonywać, za to chcielibyśmy by jak najwięcej osób mogło skorzystać z przygotowanej przez nas oferty artystycznej.

Co zaplanowano?

Warsztaty CERAMICZNE KAFLE - 3 cykle zajęć po dwa spotkania, od godz. 17:00 - wtorki: I cykl - 8.10 i 29.10. II cykl - 15.10. i 5.11. III cykl - 22.10. i 12.11 Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: kawiarniastarapiekarnia@gmail.com w temacie: CERAMICZNEKAFLE_CYKL... Uwaga! Wykonane przez uczestników warsztatów kafle ceramiczne zostaną przyklejone na jednej ze ścian Starej Piekarni, tworząc mural upamiętniający projektowe działania.

Warsztaty MALARSKIE - 3 cykle zajęć po dwa spotkania, od. godz. 17:00 - środy: I cykl - 16.10. i 23.10. II cykl - 30.10. i 6.11. III cykl - 13.11. i 20.11. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: kawiarniastarapiekarnia@gmail.com w temacie: MALARSKIE_CYKL... UWAGA! Gotowe prace malarskie posłużą do stworzenia wystawy w przestrzeni Starej Piekarni - pod hasłem "Wolni od uzależnień". Wernisaż wystawy odbędzie się podczas uroczystego zakończenia projektu. -

Warsztaty DECOUPAGE - 5 pojedynczych spotkań, od godz. 17:00 - piątki: 11.10., 18.10., 25.10., 15.11., 22.11. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: kawiarniastarapiekarnia@gmail.com w temacie: DECOUPAGE_DATASPOTKANIA... Uwaga! Prace wykonane podczas warsztatów zaprezentowane zostaną w dniu zakończenia projektu. Również te warsztaty będą realizowane pod hasłem „Wolni od uzależnień".

Projekt zwieńczymy wystawą powstałych prac, która odbędzie się w grudniu. Serdecznie zapraszamy do zapisów! niebawem pojawi się więcej szczegółowych informacji. Aktywność twórcza przekształca złe nawyki spędzania czasu.

Pomaga osiągać równowagę i jest dobrym sposobem samorealizacji, oraz jest okazją na wspólne spędzanie czasu. Bez twórczości realizowanej w codziennej aktywności trudno człowiekowi znaleźć przyjemności w życiu i jednocześnie rozwijać się.

Trudno więc wziąć odpowiedzialność za swoje życie i stać się jego świadomym autorem.

Lokalizacja

Stara Piekarnia

Bolesława Krzywoustego 310A, 51-312 Wrocław

Komentarze