Kurs weekendowy: taniec użytkowy od podstaw

Kurs weekendowy: taniec użytkowy od podstaw

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie.

Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie.

Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele - bez kroków disco trudno się obejść. W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich - turniejowych, taniec użytkowy - nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury!

Wszystko zależy od Twojej fantazji! Podczas 2 dni warsztatów macie okazję poznać podstawowe kroki i zobaczyć, że poruszanie się po parkiecie wcale nie jest trudne!

Zapisy przez formularz.

Lokalizacja

Szkoła tańca No Limits

Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław

Komentarze