Konferencja WYZWALACZ POTENCJAŁU

Konferencja: Wyzwalacz potencjału

Niesamowite wydarzenie. Jedyna w swoim rodzaju konferencja, na której dowiesz się jak kompleksowo zadbać o swój organizm, aby wspierał Cię w codziennym funkcjonowaniu, dając Ci energię i radość z życia. Podczas konferencji czterech ekspertów z różnych dziedzin podzieli się praktyczną wiedzą z zakresu funkcjonowaniu ludzkiego ciała - uwzględniając m.in. dietę, oddech, postawę ciała oraz psychikę.

Odkryj swój pełny potencjał: Naucz się wzmacniającej i energetyzującej pracy z oddechem, która lepiej dotleni Twój organizm - Poznaj tajniki osobistej efektywności opartej na zarządzaniu życiową energią. - Popraw swoją postawę ciała, dzięki czemu usprawnisz obieg krwi i wzmocnisz swój układ nerwowy zasilający Twoje ciało. - Dowiedz się jak wykorzystać dietę dla uzyskania najwyżej jakości paliwa dla funkcjonowania Twojego mózgu. Odzyskaj witalność, efektywność i skupienie. Zrozum przeszkody stojące na drodze do pełnej ekspresji Twojego zdrowia. Rozbijaj je jedna po drugiej w trakcie czterech modułów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i trenerów w tematach:

  • Osobista efektywność – daj z siebie jak najwięcej
  • Techniki oddechowe – oddychaj pełnią życia
  • Kręgosłup jako rusztowanie życia – wzmacniaj je a nie osłabiaj
  • Dieta dla mózgu – myśl co jesz, aby myśleć efektywniej

Jesteśmy czymś więcej niż zbiorem różnych układów biologicznych. Rozwinięcie czterech kluczowych obszarów na jednym warsztacie pozwala spojrzeć na człowieka holistycznie, całościowo.

Przekonaj się jak w prosty sposób możesz wejść na nowy, wyższy poziom zdrowia, koncentracji i osobistej efektywności. Jest to dokładnie to, co przyda się Tobie po okresie wakacyjnym w zmaganiu się z nowymi obowiązkami.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze