plakat

Wakacje – to czas na Baseball

Lato to idealna pora roku na grę w Baseball. Dlatego Barons Wrocław zaprasza na zajęcie i treningi prowadzone przez profesjonalnego trenera, który przyleciał do nas z Denver w Colorado z USA – Jaron Dorchineza, które odbywają się na nowo wybudowanych boiskach baseballowych na Wrocławskiej Arenie Sportu na Zakrzowie.

Klub baseballowy szczególnie zaprasza wszystkie dziewczynki i chłopców z roczników 2008 i 2009 i młodszych. Lecz jeżeli chętne dziecko jest starsze to nic straconego gdyż i dla niego znajdzie się miejsce w starszych sekcjach.

Dla dorosłych zaś do grania w baseball zaprasza drużyna Barons II i Slowpitch. Treningi dziecięce odbywają się w przez całe wakacje poniedziałki o godzinie 17:30 na boiskach baseballowych przy ulicy Niepodległości 6 na Zakrzowie we Wrocławiu. Jaron Dorchinez jako zawodnik grał w Luna Community College, a następnie w Adams State University w lidze Rocky Mountain Athletic Conference(NCAA II), w British Columbia Bombers oraz w Europie w Austriackich Zespołach Stock City Cubs i Athletics Baseball & Softball Attnang-Puchheim.

Swoją karierę od 2014 łączy z trenowaniem sekcji dziecięcych. Jaron był trenerem w akademii baseballowej Impact Sports (USA), pracował jako Coach w Arapahoe High School(USA) oraz trenował sekcje dziecięce w Austrii. W Polskiej Ekstralidze baseballu znany jest z licznych Home Runów i silnego narzutu. Jaron jest amerykańskim native speakerem i twoje dziecko będzie miało również szanse podszkolić język angielski.

Barons zapraszają rodziców do zapisania swoich dzieci, skorzystania z pogody i przeżycia tego lata niesamowitej przygody z baseballem we Wrocławiu.

Lokalizacja

MCS Zakrzów

Niepodległości 6,  Wrocław

Komentarze