TEDxWSB 2019

TEDxWSB 2019

18 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się konferencja TEDxWSB „Healthy & smart”. Wystąpienia będą poświęcone ekologii, zdrowiu, technologiom, edukacji i przekraczaniu własnych ograniczeń.

Zbliża się 6. edycja konferencji TEDxWSB w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W gronie prelegentów są podróżnicy, wynalazcy, lekarze, psycholodzy, wizjonerzy, przedstawiciele świata mediów i biznesu. Wystąpią m.in.: Piotr Łój, Sylwia Majcher, Magdalena Filcek, Agnieszka Franków-Żelazny i Kamil Chmiel. Każdy mówca w ciągu 18-minutowego wystąpienia podzieli się swoimi odkryciami, pasją i ideami mogącymi zmienić świat na lepsze.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji – sklepu, w którym obowiązującą walutą płatniczą jest rozwiązywanie zadań o tematyce wellbeing, stoisk z ekologiczną żywnością i modą eko oraz afterparty na zakończenie konferencji. Uczestnicy będą mogli zagrać w grę „zero waste” firmy GrywIT i otrzymają nietuzinkowe gadżety - ekologiczne pendrive’y oraz torby wykonane z papieru, który można prać.

Zapisy

TEDxWSB ma swoich stałych fanów, ich liczba z roku na rok rośnie i chociaż w konferencji może wziąć udział blisko 300 osób, ilość chętnych jest znacznie większa.

Zapisy odbywają się przez formularz online na stronie: https://tedxwsb.pl/

Lokalizacja

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Fabryczna 29/31, 53-609 Wrocław

Komentarze