Casting do Projektu Artystyczno -Edukacyjnego dla dzieci i młodzieży od 12.00 do 16.00 lat

Casting do projektu artystyczno-edukacyjnego dla dzieci i młodzieży

Pracownia ruchu pantomimy i tańca przy Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego zaprasza na casting do projektu artystyczno-edukacyjnego dla dzieci i młodzieży od 12-16 lat: Postać sceniczna w ruchu.

Ruch i taniec są twoją pasją? Uprawiasz balet, taniec, gimnastykę artystyczną, jazdę figurową na lodzie lub inną formę ruchu artystycznego? Marzysz o osiąganiu sukcesów w dziedzinie ruchu i chcesz nauczyć się go interpretować? -Pragniesz w przyszłości występować na scenie, nauczyć się jak budować postać sceniczną oraz rolę aktorską poprzez ruch?

Przyjdź na casting i dołącz do grupy uczestników nowego projektu: Postać sceniczna w ruchu, który zakończy się spektaklem na Scenie Młodych Talentów!.

Projekt jest adresowany do dzieci i młodzieży z publicznych i niepublicznych szkół baletowych, z sekcji tańca towarzyskiego, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, jazdy figurowej na lodzie, a także tych, dla których ruch jest pasją i chciałyby rozwijać się w tej dziedzinie. Pod kierunkiem wykwalifikowanej specjalistki uczestnicy będą uczyć mogli nauczyć się technik gry aktorskiej i wyrazu scenicznego, doświadczyć tego jak wygląda praca tancerza, aktora pantomimy i ruchu oraz posmakować w jaki sposób przygotowują oni rolę w spektaklu używając ekspresji ciała, ruchu i tańca.

Ukoronowaniem pracy uczestników warsztatów będzie przedstawienie dla publiczności przygotowane na zakończenie projektu i zaprezentowane w Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego.

Zgłoszenia i więcej informacji o projekcie: scena.ruchu@gmail.com tel. +48 606 141 101 Casting odbędzie się w dniach 23-24 marca 2019 godz.11.00-14.00 Miejsce: Muzeum Miejskie Wrocławia ul. Kazimierza Wielkiego 35

Warunki przystąpienia do castingu: rejestracja mailowa lub telefoniczna, wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne:  strój ćwiczebny niekrępujący ruchów, miękkie obuwie, ciepła bluza, woda do picia,  w przypadku młodszych kandydatów obecność rodzica,  mile widziana prezentacja choreografii, układu tanecznego, etiudy ruchowej itd. -młodzież starsza może uczestniczyć w castingu samodzielnie, ale za zgodą rodziców (spotkanie lub rozmowa telefoniczna z pedagogiem prowadzącym)

Autorka i dyrektorka projektu:

Katarzyna Śnieżka Sobiszewska Absolwentka Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Pedagogiki Baletu w Akademii Fryderyka Chopina w Warszawie.Wieloletnia tancerka, aktorka pantomimy i ruchu, reżyser i choreograf spektakli ruchu, serialowy scenarzysta telewizyjny, dyplomowany pedagog tańca oraz certyfikowany nauczyciel yogi.

Lokalizacja

Stary Ratusz Muzeum Miejskie Wrocławia

Rynek ., 50-107 Wrocław

Komentarze