Mistrzostwa Polski Programistów PLC - zapraszamy na finał

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

16 marca organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane branżą automatyki przemysłowej na Mistrzostwa Polski Programistów PLC.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko uczniów i studentów zmagających się z przygotowanymi zadaniami. Przygotowane atrakcje sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Najważniejszym punktem wydarzenia jest rywalizacja uczniów i studentów w czterech kategoriach – Master, Ekspert, LOGO! Open i WAGO. W tym oku po raz pierwszy nagrody otrzymają  również prace realizowane w wolnym czasie – w ramach działalności w kole, pracy dyplomowej czy zainteresowań.

Zgłoszone projekty wyróżnione zostaną w konkurencjach NAUKA oraz PASJA. Pula nagród wynosi ponad 30 tysięcy złotych. W przerwie między konkurencjami odbędą się prezentacje techniczne, przygotowane przez partnerów naszego wydarzenia.

Posłuchać będzie można m.in. o zaawansowanych funkcjach sterowników PLC, o fabrykach przyszłości, o uruchomienie systemu zautomatyzowanych przenośników na przykładzie projektu Marks&Spencer, a także o sieci PROFINET Indu-sol oraz znaczeniu połączeń w sieci 4.0. Z drugiej strony, uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć karierę w tej branży i jak ona może wyglądać.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także Forum Automatyki, czyli targi firm związanych z branżą. To świetna okazja na poznanie potencjalnych pracodawców, poznanie ogromu możliwości, jak daje branża automatyki przemysłowej, zapoznanie się z różnymi aspektami działania przedsiębiorstw oraz okazja do wygrania atrakcyjnych nagród na konkursach organizowanych przez wystawców.

Chwilę wytchnienia zapewni uczestnikom strefa relaksu z przygotowanymi w niej atrakcjami. Znajdą się tam pufy, leżaki, ergometry i nie tylko.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, bud. D-20

Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław

Komentarze