Warsztaty kosmetyczne Akademii Home SPA

Warsztaty kosmetyczne Akademii Home SPA

Organizatorzy zapraszają na warsztaty kosmetyczne z Akademią Home SPA. Akademia Home SPA powstała w 2016 roku, początkowo korzystając z infrastruktury Wrocławskiego Parku Technologicznego. Potrzeby klientów tj. dobra jakość kosmetyków, spersonalizowana receptura, zrównoważona cena i chęć współudziału w ich tworzeniu zachęciły organizatorów do przekazywania rzetelnej wiedzy na temat kosmetyków oraz ich wytwarzania. Wiedza jest kluczem do rozwoju.

Czym się zajmują organizatorzy:

Prowadzimy warsztaty z wytwarzania kosmetyków, przekazujemy rzetelną wiedzę o surowcach, przepisach, projektowaniu produktu kosmetycznego i wprowadzeniu kosmetyku na rynek,

Współpracujemy w zakresie B+R w branży kosmetycznej - wykonujemy profesjonalne przeglądy literatury, analizy rynku, opracowujemy receptury.

Na warsztatach, nauczysz się, w jaki sposób stworzyć własny kosmetyk, dopasowany do potrzeb skóry. Prezentujemy naturalne składniki aktywne działające na skórę oraz zasady ich bezpiecznego stosowania. Własnoręczne wykonanie kosmetyku pozwala na jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb oraz radość z jego stosowania.

Prowadzący przekazują fachową wiedzę, inspirują do poprawy kondycji skóry, zaplanowania aromatycznej i odżywczej kąpieli dla siebie oraz bliskich.

Oferta jest skierowana do firm (eventy integracyjne), instytucji, szkół, przedszkoli. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat naturalnych kosmetyków i świadomego dbania o skórę, pasjonatów handmade, produktów naturalnych i ekologicznych. Miejsce oraz termin ustalamy indywidualnie z klientem.

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze