Warsztaty scenariuszowe z Dominiką Gnatek

Warsztaty scenariuszowe z Dominiką Gnatek

Wielokrotnie nagradzana reżyserka w Klubie Pod Kolumnami. Udało się zaprosić Dominikę Gnatek, która zgodziła się prowadzić warsztaty scenariuszowe. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki tworzenia filmów! Podczas zajęć nauczycie się tworzyć tekst, który będzie mógł stać się kanwą filmu fabularnego.

W każdą sobotę o godzinie 11.00 warsztaty prowadzi Dominika Gnatek – m.in. laureatka nagrody im. Lucjana Bokińca w konkursie filmów krótkometrażowych w Gdyni za film „Zwykłe losy Zofii”.

Pierwsze spotkanie: 26 stycznia 2019 roku o godz. 11.00 Czas trwania jednego warsztatu: 2,5 godziny Koszt jednego warsztatu: 25 złotych Grupa wiekowa: 16-99 lat 

Zapisy: info@kolumny.art.pl lub pod numerem telefonu: 71 / 322 95 38.

Decyduje kolejność zgłoszeń, zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2019 roku. Zapisanie się jest równoznaczne z dokonaniem wpłaty na konto Klubu (numer konta na www.kolumny.art.pl) bądź przed zajęciami. Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław.

Dominika Gnatek

Skończyła reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Od wielu lat realizuje filmy na podstawie własnych scenariuszy. W 2018 roku uhonorowana nagrodą im. Lucjana Bokińca w konkursie filmów krótkometrażowych w Gdyni za film „Zwykłe losy Zofii”.

Lokalizacja

Klub Pod Kolumnami

pl. św. Macieja 21, 50-244 Wrocław

Komentarze