Gra mobilna „W 240 minut dookoła Wrocławia”

Gra mobilna „W 240 minut dookoła Wrocławia”

Miejska Biblioteka Publiczna przygotuje grę mobilną w aplikacji ActionTrack „W 240 minut dookoła Wrocławia”. Dla uczestników gry przewidziane są atrakcyjne nagrody, m.in. hulajnoga elektryczna. Start o godzinie 11.00.

Fabuła gry inspirowana jest książką W osiemdziesiąt dni dookoła świata Juliusza Verne’a. Uczestnicy wcielą się w postać Filipa Fogga, londyńskiego dżentelmena, który założył się ze swoimi towarzyszami z Klubu Reforma, że w 80 dni pokona trasę dookoła świata. W zakładzie tym może wygrać 4 tysiące funtów. Może też wiele stracić, bo w przypadku spóźnienia zobowiązał się wypłacić towarzyszom aż 20 tysięcy funtów…

Szczęśliwie Fogg wraca do Londynu o czasie, ze spokojem kontynuuje podróż pociągiem. Nie wie, że zakłady z członkami Klubu Reforma bywają ryzykowne. Bardzo ryzykowne... Że już za chwilę znajdzie się w zupełnie innej rzeczywistości…. Na ulicach Wrocławia.

Zadaniem uczestników gry będzie więc podróż „dookoła Wrocławia” wyznaczoną trasą, rozwiązywanie zadań i zdobycie w 240 minut 240 punktów.  Gra promuje mobilność, dlatego aby pokonać trasę jak najszybciej, uczestnicy będą korzystać z alternatywnych środków transportu: komunikacji miejskiej, która w tym dniu jest bezpłatna, rowerów, hulajnóg, rolek.

 

Lokalizacja

Plac Solny

Plac Solny, 53-110 Wrocław

Komentarze